Strona główna » Aktualności » Pomoc Non Stop

Pomoc Non Stop

na stronę

Pomoc Non Stop

Grupa PZU poszerza zakres usług i produktów z obszaru mobilności o Pomoc Non Stop. Największy polski ubezpieczyciel wprowadza ogólnopolski pilotaż usługi sprawdzenia samochodu przed zakupem. W ramach trzech pakietów usług Komfort (149zł), Optimum (339zł), Premium (499zł) klienci mogą wybrać weryfikację ogłoszenia sprzedaży auta, z którego chcą skorzystać. W razie potrzeby przeprowadzi oględziny pojazdów, oszacuje realną wartość szkody, a dzięki własnej platformie aukcyjnej pomoże w sprzedaży pojazdów poleasingowych oraz uszkodzonych w wyniku kolizji drogowych.

Oceny stanu samochodu dokona doświadczony ekspert motoryzacji, który należy do sieci partnerów Pomoc Non Stop. Do dyspozycji będziemy mieć ponad trzystu ekspertów z dostępnością w całym kraju.

Według danych z Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, średni wiek importowanych auto do Polski wynosi ok. 11lat. Ostatnie lipcowe dane wskazują, że Polacy nieznacznie mniej pojazdów bo tylko o 7 punktów procentowych używanych pojazdów, względem okresu w 2019r. Wskazuję na to, że rynek aut z rynku wtórnego powoli powraca do sytuacji która miała miejsce przed pandemią Koronawirusa.

W pierwszym kroku przez internet należy wybrać interesujący nasz pakiet usług i wysłać wypełniony formularz, który dla ekspertów Pomoc Non Stop oznacza sygnał do działania.
Specjaliści szczegółowo zweryfikują ogłoszenie sprzedaży samochodu, skontaktują się ze sprzedającym i telefonicznie sprawdzą podstawowe informację. Następnie dokonają oględzin pojazdu na miejscu i sprawdzą w ramach 200 punktów kontrolnych, które pozwalają na ocenę stanu technicznego. Pojazd może być sprawdzony w warsztacie i na stacji diagnostycznej. Cały proces maksymalnie trwa 2 dni robocze.


Warte również uwagi jest fakt, że w ramach ochrony mobilności klient nowo zakupionego auta ma zapewniony assistance, który to jest ważny przez 90 dni. W zakresie tego assistance mamy między innymi możliwość holowania pojazdu do 150km oraz samochód zastępczy na okres naprawy pojazdu. Pokryte zostaną również między innymi ewentualne koszty robocizny w warsztacie partnerskim do kwoty 4 tyś zł.

Źródło ; PZU
więcej szczegółów na www.pomocnonstop.pl