Strona główna » Aktualności » UBEZPIECZENIE NAGROBKA

UBEZPIECZENIE NAGROBKA

ubezpieczenia nagrobka - szewczuk sp.z o.o

UBEZPIECZENIE NAGROBKA

UBEZPIECZENIE NAGROBKA

UBEZPIECZENIE NAGROBKA

Postawienie na cmentarzu nagrobka wiąże się z kosztami w granicach 10,20 tyś zł. Mimo, że ich budowa wykonana jest z dosyć trwałych elementów to z pewnością nie postawią się np. drzewu.
Dlatego warto pomyśleć o wykupieniu specjalnej dodatkowej klauzuli przy wykupywaniu ubezpieczenia mieszkania czy też domu.

Od czego zabezpiecza taka polisa?

  • Dewastacji przez wandali lub kradzieży
  • zniszczenia w wyniku upadku drzew lub masztów
  • uderzenie pojazdu mechanicznego,
  • działanie powodzi.

Główne zalety ubezpieczenia nagrobka?

Główną zaletą jest to, że możemy ubezpieczyć nagrobek czy też grobowiec, którym ubezpieczający się opiekuję. Wymogiem ubezpieczenie nagrobka lub grobowca jest jest wykonanie jego zdjęć i dostarczenie do ubezpieczyciela oraz określenie miejsca gdzie ten nagrobek się znajduję. 

Wyłączenia odpowiedzialności.

Odpowiedzialność nie dotyczy zniszczenia elementów dekoracyjnych nagrobka między innymi : porcelanki (zdjęć), litery, misy, roślin, ławki itp.

Maksymalna suma ubezpieczenia, do jakiej można wykupić polisę to 20 tyś zł ( w skrajnych przypadkach za zgodą ubezpieczyciela wartość ta może zostać podniesiona.

Koszt ubezpieczenia takiego nagrobka zależny jest od tego jak zbudujemy polisę na dom. Pamiętajmy, że nie da się ubezpieczyć samego nagrobka. Ubezpieczenie jego jest możliwe tylko przy ubezpieczeniu Domu czy Mieszkania.

Jesteś zainteresowany ? Skontaktuj się z nami.