Strona główna » Aktualności » Nowe, zaskakujące ubezpieczenie dla piratów drogowych

Nowe, zaskakujące ubezpieczenie dla piratów drogowych

pirat drogowy

Nowe, zaskakujące ubezpieczenie dla piratów drogowych

Nietypowe ubezpieczenie dla piratów drogowych. Kierowcy, którzy przekroczą prędkość w terenie zabudowanym o 50km/h, tracą dokument na trzy miesiące. Polisa ma uchronić przed sytuacją jaką jest utrata dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdu. Wówczas firma organizuje tzw. przejazd alternatywny, czyli taksówki.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę w dwóch przypadkach.

  • kiedy w skutek nieszczęśliwego wypadku posiadacz polisy traci możliwość prowadzenia auta np. (złamie nogę) oraz,
  • kiedy policja odbierze mu prawo jazdy na 3 miesiące za to, że szarżował autem w terenie zabudowanym.

W ofercie przedstawione są trzy pakiety zróżnicowane cenowo.

  • Pakiet Blisko  kosztuje 169zł rocznie, a suma ubezpieczeniowa  wynosi 3000zł, jednakże limit dzienny na przejazd 50zł.
  • Pakiet nieopodal kosztuje  249zł rocznie, a w jego ramach suma ubezpieczeniowa wzrasta do 4500złn jednakże limit dzienny wynosi 75zł.
  • Trzeci Pakiet to Daleko, który kosztuje  289zł na cały rok. Suma ubezpieczeniowa wynosi 6000zł, a dzienny limit na przejazd to 100zł.

Do każdego z pakietów ubezpieczenia dokłada się wsparcie prawników. Jeżeli osoba ubezpieczyła się i nie będzie chciała skorzystać z usługi zamawiania transportu, lub nie będzie on dostępny w jego miejscu zamieszkania, otrzyma od firmy na własność rower o wartości 1000zł.

Polisa ma za zadanie zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa osobom, które świadomie łamią przepisy o ruchu drogowym, narażając życie innych uczestników ruchu i pieszych.