Strona główna » Aktualności » Prezent na przyszłość – ubezpieczenie dzieci.

Prezent na przyszłość – ubezpieczenie dzieci.

ubezpieczenie dzieci szewczuk ubezpieczenia

Prezent na przyszłość – ubezpieczenie dzieci.

Każdy rodzic chciałby ułatwić sobie “zbieranie” na przyszłość, dla dzieci. Tu, naprzeciw potrzebom, wychodzą towarzystwa ubezpieczeniowe oferując ubezpieczenie dzieci typu “posag”. Koniec roku jest właśnie dobrym momentem, aby podarować dzieciom bezpieczeństwo na przyszłość.

Tylko co dokładnie wybrać?

Teoretycznie ubezpieczenie dzieci typu posag jest dość prosto skonstruowane. Wystarczy wybrać interesującą nas sumę, którą nasza pociecha dostanie w wybranym przez nas momencie – gdy ukończy 18 lub 25 lat. Jednak doświadczony agent ubezpieczeniowy podpowie co zrobić, aby składka nie była na tyle wysoka, żeby obciążała nasz budżet domowy.

Często w tak zwanym pakiecie dodawane są produkty, które mogą okazać zbędne. Tu również przydaje się pomoc i wnikliwe oko agenta.

Ten rodzaj ubezpieczenia powinien gwarantować śmiały start w dorosłe życie naszych potomków. Niestety zdarza się czasem tak, że nie jesteśmy w stanie towarzyszyć naszym dzieciom. Na szczęście towarzystwa ubezpieczeniowe oferują również przejęcie obowiązku opłacania składek, gdy zabraknie, któregoś z rodziców.

Odwiedź naszą placówkę przy Zamkowej 1A/28, aby dopasować do swoich potrzeb pewną przyszłość Twoich maluchów. Możesz również skontaktować się z nami drogą mailową bądź telefonicznie i przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

tel. (83) 343 87 82
kom. (0) 577 708 800
e-mail: biuro@szewczuk-ubezpieczenia.pl

Zapraszamy!